М’якотканинні операції

Пластика ясен

Рецесія ясен — це оголення шийки та кореня зуба внаслідок міграції ясен. Це створює естетичний дефект при посмішці, а також може призвести до підвищеної чутливості в зоні рецесії. У таких випадках ми рекомендуємо провести пластику ясен.

Причини рецесії ясен:

  1. Хронічна травматизація;
  2. Патологія прикусу;
  3. Неспроможні реставрації з краєм, що нависає;
  4. Захворювання пародонту.

Ясенна посмішка — це індивідуальна особливість, при якій при посмішці видно ясна більше, ніж зуби. У таких випадках можна провести хірургічне збільшення коронкової частини зубів або зменшити поріг порожнини рота.

1024servgum

Етапи:

1. Діагностика

Необхідно зрозуміти причини виникнення такого стану, та усунути їх.

2. Рентгенологічне дослідження

Лікар-хірург оцінює рівень кістки в проблемній зоні, оскільки відновлення ясенного краю можливо саме на цей рівень, інакше ясна знову «опустяться / піднімуться». Прогнозування майбутньої операції обов'язково озвучується пацієнтові.

3. Професійна гігієна

Важливо провести зняття зубних відкладень перед операцією.

4. Пластика ясен

Залежно від клінічного випадку, лікар обирає методику відновлення.

5. Контрольний огляд

Необхідно спостерігати за станом ясен в ділянці проведеної операції.

1. Що буде, якщо я не буду проводити пластику ясен?

Крім естетичного дефекту та підвищеної чутливості в цій зоні, також можливий карієс кореня, прогресуючий збиток кісткової тканини, рухливість зуба та його втрата.

2. Які рекомендації після операції?

Залежно від виду пластики ясен, відновлення може тривати від кількох днів до кількох тижнів. При необхідності, лікар може призначити медикаментозну терапію після операції. Також на період загоєння необхідно відмовитися від фізичних навантажень, перельотів, грубої, гострої, гарячої та холодної їжі, куріння, алкоголю, відвідувань сауни та лазні. Важливо дотримуватися доброї гігієни порожнини рота, користуватися зубною щіткою з м’якою щетиною та антисептичними ополіскувачами.

Лікарі, які виконують послугу

Ціни

Поглиблення присінка порожнини рота – від 1850 грн
Косметична пластика м’якими тканинами – від 2500 грн

Записаться на прием