Встановлення імплантів

Відновимо втрачене

Зубний імплант — остеоінтегруюча конструкція, яка встановлюється на місце втраченого зуба. Вона служить каркасом (коренем зуба), на який кріпиться абатмент (елемент, що з‘єднує імплант та коронку) та, безпосередньо, коронка. За допомогою імплантації заміщуються як окремо відсутні зуби, так і весь зубний ряд.

Операція по установці зубних імплантатів абсолютно безболісна. Використання сучасних анестетиків позбавляє пацієнта повністю від болю; якщо у пацієнта непереборне відчуття страху перед майбутньою процедурою, то ми вдаємося до медикаментозного сну — обов’язково під контролем досвідченого анестезіолога.

Протокол встановлення дентального імплантату настільки чітко відпрацьований та спрямований на зменшення травми кісткової тканини під час операції, що навіть в післяопераційному періоді практично немає больових відчуттів. У багатьох випадках можна відмовитися від застосування знеболювальних препаратів після операції.

1024servimplant

Етапи:

1. Діагностика

Лікар оцінює як загально соматичний, так й стоматологічний статус пацієнта. При необхідності, проводяться додаткові дослідження: аналіз крові, ЕКГ, консультація з сімейним лікарем.

2. Планування

Робимо комп'ютерну томографію та сканування зубів. Хірург оцінює кісткову тканину та вибирає систему імплантів та їх діаметр. Ортопед, використовуючи цифровий протокол, проектує майбутні реставрації. На основі цієї інформації виготовляється навігаційний шаблон.

3. Підготовка до імплантації

Якщо кістки недостатньо, проводиться кісткова пластика або синус-ліфтинг.

4. Імплантація

Хірург створює доступ до кістки, формує в ній ложе для імпланта, проводить його установку. Далі місце операції вшивається. Період інтеграції імпланта становить 2-6 місяців.

5. Формування ясен

Після того, як імплант «прижився», лікар «відкриває» імплант та встановлює формувач ясен на два тижні.

6. Протезування

Ортопед знімає відбитки, в лабораторії виготовляють індивідуальні абатменти й коронку / протез.

1. Які рекомендації після імплантації?

Важливо дотримуватися призначену лікарем медикаментозну терапію після операції. Також на період загоєння необхідно відмовитися від фізичних навантажень, перельотів, грубої, гострої, гарячої та холодної їжі, куріння, алкоголю, відвідувань сауни та лазні.

2. Який відсоток того, що імплант «приживеться»?

При сприятливих умовах та при дотриманні протоколів, відсоток остеоінтеграції імплантатів складає 99%.

3. Можна видалити зуб й відразу поставити імплант?

Так, на консультації лікар зможе детально розповісти про нюанси проведення одномоментної імплантації.

4. У чому перевага імплантів перед мостовидними конструкціями?

При заміщенні дефекту мостовидні протезами необхідно обточувати опорні зуби, при імплантації сусідні зуби залишаються недоторканими.

Лікарі, які виконують послугу

Ціни

Встановлення імпланту – від 9450 грн

Записатися на прийом