Брекети

Брекети - шлях до красивої та здорової посмішки

Брекети застосовують для того, щоб вирівняти зубний ряд. Про красиві та рівні зуби мріє будь-яка людина. До всього, це додає впевненості та свободи у спілкуванні. На жаль, багатьом невідомий той факт, що виправити становище зубів можна в будь-якому віці. І робиться це за допомогою брекетів. Вони дозволяють відновити естетику зубного ряду, однак, ця процедура вимагає часу та терпіння.

Зміна напрямку росту зуба пов’язана зі зміною його зв’язки з кістковою тканиною в щелепи й в зубній лунці. Резерви рухомості зуба визначається зв’язковим апаратом, який дозволяє змінювати напрямок росту зуба протягом усього життя. За умови міцної фіксації в кістковій тканині, не виникає труднощів зі зв’язковою ланкою. Таким чином, вплинути на нього можна в результаті розтягування зв’язки та навіть шляхом перебудови кісткової тканини. Не зважаючи на сформовану думку, що виправити зуби можна тільки у маленьких дітей, це не так. Як правило, навіть в 60 років можна домогтися істотних результатів, тому для брекетів немає обмежень.

1024servbraces

Етапи:

1. Професійна гігієна та санація

Перед встановленням брекетів необхідно провести професійну чистку зубів та лікування карієсу.

2. Установка брекетів

Перед фіксацією всі зуби обробляють (згідно з адгезивним протоколом), просушують та приклеюють брекети на композитний цемент.

3. Активація системи

Всі брекети зв'язуються дугою та еластиком.

1. Чи можна зробити зуби рівними, не використовуючи брекети?

Так. Дітям, у яких період зростання щелепи не закінчено, підходять пластинки та ортодонтичні апарати. У дорослому віці можна застосовувати лікування елайнерами та установку вінірів. На консультації лікар-ортодонт розповість про можливі схеми лікування, а ви виберете ту, яка Вам підходить найбільше.

2. Я займаюся бойовими мистецтвами, чи можна ставити брекети?

Так. Для занять контактними видами спорту необхідно виготовити індивідуальну захисну капу.

3. Від брекетів псуються зуби?

Ні. Однак, важливо регулярно стежити за зубами та виконувати постійні процедури по догляду за порожниною рота (застосовувати йоржики, іригатори, суперфлоси). Рекомендовано робити професійну гігієну не менше, як 2 рази на рік.

4. Які види брекетів бувають?

  • Металеві брекети. Належать до найбільш міцних і бюджетних конструкцій. Їх недолік — неестетичний зовнішній вигляд.
  • Керамічні брекети. Виготовлені зі спеціальної кераміки; колір замків підбирається під колір ваших зубів. Їх перевага — естетичний зовнішній вигляд.
  • Сапфірові брекети. Найнепомітніший вид брекетів. Їх недолік — крихкість та ціна.
  • Лінгвіальні брекети. Встановлюються з внутрішньої сторони зубів, та не помітні оточенню.

Лікарі, які виконують послугу

Ціни

Встановлення брекет-системи (1 щелепа) – від 12000 грн

Записатися на прийом