Про нас

Стоматологічна клініка Еслі

Ми – група енергійних, кваліфікованих і чуйних стоматологів, які піклуються про те, що для вас важливо – досягти красивої, здорової усмішки на все життя.

Поєднуючи передові стоматологічні технології і великий досвід, ми надаємо якісну стоматологічну допомогу нашим пацієнтам.

Кожна деталь вашого візиту була опрацьована, щоб ви почували себе легко і не відчували дискомфорту.

eslifasadjpg-1

Познайомтесь з нашою командою

Професіоналізм наших фахівців базується на великому досвіді

Усі лікарі
docdorogavcev4001
ДОРОГАВЦЕВ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ
Головний лікар клініки

Ортопед

docml400
НЕВОДНІЧАЯ ЛЮДМИЛА ЛЕОНІДІВНА
Провідний фахівець

Терапевт

docefisko4001
ЄФИСЬКО ВАДИМ МИКОЛАЙОВИЧ
Щелепно-лицевий хірург

Хірург-імплантолог

0 Кваліфікованих фахівців

0 Задоволених пацієнтів

0 Років досвіду

0 Клінічних кабінетів

Чому ми?

30 років клінічної практики

Професіоналізм нашої клініки базується на накопиченому досвіді та знаннях. Кожна деталь вашого візиту опрацьована до дрібниць.

Професійна команда

Наші лікарі — висококваліфіковані фахівці з великим досвідом клінічної роботи, які безперервно вдосконалюються, проходячи навчання у кращих лекторів світу.

Міждисциплінарний підхід

Ми підходимо до проблеми комплексно, в складанні кожного плану лікування беруть участь всі фахівці клініки. Лікар-куратор надасть остаточний результат ще до початку лікування.

Сучасне обладнання

Наш стоматологічний центр обладнаний усіма інноваційними технологіями. Ми беремо приклад зі світових трендів та запозичуємо досвід у кращих європейських клінік; ми знаходимося в постійному пошуку перевірених та професійних рішень навіть для самих складних клінічних випадків.

Своя зуботехнічна лабораторія

На території стоматологічної клініки Еслі знаходиться власна зуботехнічна лабораторія. Це дозволяє нам проводити ортопедичне лікування максимально швидко та ефективно.

Легкий доступ до стоматологічної допомоги

Ми цінуємо ваш час, і тому пропонуємо нагадування про запис до стоматолога, швидку обробку дзвінків та записів на прийом. Ми раді відповісти на будь-які питання, телефоном, електронною поштою, а також месенджерах: Viber, Telegram, Email. Працюємо для вас 6 днів на тиждень.

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-П'ятниця09:00 - 21:00
Субота09:00 - 15:00
НеділяЗачинено